Optyk Elbląg - u Radomskich, warsztat optyczny Na wyposażeniu naszej pracowni optycznej posiadamy zarówno najnowocześniejszy sprzęt szlifierski jak i troszeczkę starsze urzadzenia przydatne przy nietypowych pracach, co w połaczeniu z ogromnym doświadczniem jakie posiadamy gwarantuje najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.Optyk Elbląg - u Radomskich, klejenie opraw okularowych Naprawy - nie boimy się ich i jako jedni z nielicznych podejmujemy się naprawy okularów. Wykonujemy usługi lutowania opraw metalowych oraz klejenia opraw wykonanych z różnego rodzaju tworzywa (plastikowych).
Optyk Elbląg - u Radomskich, części opraw Na miejscu mamy wręcz niezliczoną ilość wszelkiego rodzaju części zamiennych takich jak noski, śrubki, podkładki, żyłki, zauszniki czy ich końcówki. Jeśli jednak nie znajdziemy odpowiedniej części w naszym zbiorze, to zamówimy ją dla Państwa lub zaproponujemy inne rozwiązanie.
Optyk Elbląg - u Radomskich, części opraw Zapraszamy Państwa również na szybki serwis swoich ulubionych okularów, oraz polerowanie opraw i zauszników wykonanych z acetatu, które przywróci im dawny blask.

Zakład Optyczny
u "Radomskich"


  • ul. 12-go Lutego 6
  • 82-300 Elbląg
  • tel. 55.232.56.73
  • info@sklep.okularnik.com

  • fanpage